in

Aké hry zadarmo prináša PlayStation Plus na mesiac marec?

Tento mesiac si od 5. marca do 1. apríla môžeme do našej PlayStation knižnice pridať 4 výborné hry. Ale, samozrejme, len v prípade, že sme členmi aspoň základného (essential) PlayStation Plus predplatného.

Poďme sa ale teda pozrieť na to, aký obsah bude členom predplatného ponúknutý.

Zdroj: PlayStation

EA Sports F1 23 – PS4 / PS5

Pre všetkých fanúšikov Formule 1 je tu verzia F1 hry s obsahom z roku 2023. Autá z tohto roku, 20 závodníkov z tohto roku, 10 tímov, nové trate atď. Môžete si postaviť svoj vlastný tím a jazdiť vrámci svojej vlastnej kariéry, pretekať s niekým ďalším v režime rozdelenej obrazovky alebo sa pridať do online módu pre viacerých hráčov, ktorý podporuje cross-platform.

Sifu – PS4 / PS5

Ako mladý Kung Fu študent sa v tejto hre ocitnete na ceste pomstvy, sám proti nespočetnému množstvu nepriateľov, ktorí zapríčili smrť vašej rodiny.

Hello Neighbor 2 – PS4 / PS5

V malom mestečku Raven Brooks každý skrýva nejaké tajomstvá a vašou úlohou v koži novinára je vyhrabať práve tie najtemnejšie z nich. V mestečku miznú deti a je len na vás, aby ste sa zvládli potichu vkradnúť tam, kam potrebujete, aby ste odhalili, čo presne sa tam deje. Nenechajte sa však oklamať hravým dizajnom, je možné, že sa vám aj napriek tomu často značne zrýchli tep.

Destiny 2: Witch Queen – PS4 / PS5

Toto platené rozšírenie si môžete vďaka PlayStation Plus stiahnuť zadarmo. Základná hra Destiny 2 je pre PlayStation taktiež zadarmo a Witch Queen so sebou prináša nový príbeh, zbrane a mnoho iného.

The Finals S.O Sleek kozmetický balíček

Pre predplatiteľov PlayStation Plus, ktorí na svojej konzole hrajú jednu z dnešných najpopulárnejších kompetitívnych FPS hier The Finals je pripravený kozmetický balíček, ktorý obsahuje 2 epické outfity pre vašich charakterov a 12 epických skinov na zbrane.

Zdroj: PlayStation

Zdroj

 

 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre