in

Death Stranding 2: On the Beach – Nová upútavka k pokračovaniu titulu od legendárneho Hidea Kodžimu

Simulátor chodenia, tak veľa ľudí nazýva prvú hru s názvom Death Stranding. Hra určite nie je pre každého, aj keď je skutočne zaujímavou jazdou, ak sa bavíme o samotnom príbehu a vizuálnom spracovaní. Kto tvrdí, že táto hra je len simulátorom chodenia, pravdepodobne pri svojom pokuse nedokráčal príliš ďaleko.

Zdroj: Youtube / KOJIMA PRODUCTIONS

Pre fanúšikov tejto hry je však už nejakú dobu známe, že sa chystá pokračovanie, ktoré bolo dlho adresované len ako Death Stranding 2. Túto stredu sa na State of Play prednáške spoločnosti Sony, na ktorom konzolový velikán predstavil čoskoro prichádzajúce nové tituly, objavili aj novinky týkajúce sa práve pokračovania hry Death Stranding.

Zdroj: Youtube / KOJIMA PRODUCTIONS

Obe hry má v réžii legendárny Hideo Kodžima a nikoho neprekvapí, že aj Death Stranding 2 bude plný zvláštnych úkazov a bizarných, často nepríjemne pôsobiacich vecí, ktoré sú pre tohto herného režiséra a producenta typické.

Zdroj: Youtube / KOJIMA PRODUCTIONS

Okrem zaujímavej upútavky, ktorá obsahuje scény ešte zvláštnejšie ako v Death Stranding 1, sme sa dozvedeli aj podtitul tohto pokračovania, ktoré znie „On the Beach“. Pre nových hráčov by tento nečakaný podnázov mohol znieť podivne, no ľudia, ktorí poznajú význam pláže z Death Stranding 1, ním až tak prekvapení pravdepodobne nie sú.

Hra opäť sľubuje príbeh, do ktorého sa hlboko ponoríte, a detailný, graficky dychberúci vizuál toto ponorenie len prehlbuje. Na Death Stranding 2: On the Beach sa môžeme údajne tešiť v roku 2025.

Zdroj: Youtube / KOJIMA PRODUCTIONS

 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre