in

Druhé pokračovanie hry Cyberpunk 2077, Project Orion, je oficiálne vo vývoji

Cyberpunk 2077 sa pri oficiálnom vydaní v roku 2020 netešil najšťastnejším reakciám hráčskej komunity. Dôvodom bolo, že hra vyšla v skutočne zlom stave a chýbalo v nej veľa vecí, ktoré vývojár netrpezlivo čakajúcej komunite sľuboval behom vývoja. Hra sa stala perfektným príkladom, prečo sa neoplatí kupovať si hry ako Pre-Order ešte pred ich oficiálnym vydaním.

Zdroj: cyberpunk.net

CD Project Red však hru postupom času opravili a pred nedávnom ukončili akýkoľvek dodatočný vývoj pridaním DLC rozšírenia Phantom Liberty, ktoré okrem rozšírenia príbehu prinieslo aj veľa pozitívnych zmien v prípade herných mechaník, postáv atď atď.

Cyberpunk 2077 teda nebol okamžitým úspechom, ako CDPR prvotne sľuboval a očakával, no úspechom sa stal postupom času, a z vlastných skúseností môžeme potvrdiť, že hra momentálne skutočne stojí za to.

Zdroj: X (Twitter) / @Bolverk15

A týmto úspešným zakončením Cyberpunku 2077 spoločnosť oficiálne odštartovala vývoj pokračovania, druhej časti, ktorej názov sa zatiaľ schováva za projektovým titulom Orion. Naratívny direktor Igor Sarzyński sa na Twitteri vyjadril, že jeho tím je pripravený zahájiť vývoj projektu Orion, a podľa jeho slov sa máme na čo tešiť, pretože Cyberpunk 2077 bola údajne len rozcvička.

Mohli by sme povedať, že CDPR nám podobné hory-doly sľuboval aj pri vývoji samotnej Cyberpunk 2077 hry, no zostaňme optimistickí a verme tomu, že štúdio sa poučilo zo svojich chýb. Popri vývoji projektu Orion sa môžeme od spoločnosti tešiť aj na pripravované pokračovanie zo sveta The Witcher, a po vydaní nového The Witcher 4 by sme sa taktiež mali dočkať Remake verzie The Witcher 1, ktorú chce štúdio prerobiť do formy otvoreného sveta.

Zdroj: cyberpunk.net

Vyzerá to teda tak, že spoločnosť má plné ruky práce, a dúfame, že každému projektu venujú potrebné množstvo úsilia a lásky, aby sa nezopakovalo sklamanie z roku 2020.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre