in

Záložný zdroj jedla, zbrane a otroctvo – Pokémoni ako ste ich ešte nezažili

Otvoreného sveta sme sa už u Pokémon titulov v prípade Nintenda dočkali už dávnejšie, na Steam však za pár dní prichádza nová survival hra, ktorá vaše dobrodružstvo s rozličnými milými zvieracími spoločníkmi posunie na úplne iný level.

Pri prvých oficiálne zverejnených videách a záberoch z novopripravovanej hry Palworld od štúdia Pocket Pair hráčov zaujala prítomnosť zbraní, ktoré sa dajú používať prakticky proti hocičomu. Môžete strieľať pokojne aj po vlastných rozkošných zvieratách, alebo môžete vystreliť svoje vlastné zvieratko po niekom alebo niečom inom, a vydať ho tak napospas osudu, ktorý väčšinou nekončí šťastne.

Zdroj: Steam

Presne tak, táto napodobenina Pokémonov nie je až tak mierumilovná ako jej populárny vzor. Zvieratá v Palworld hre môžete chytať do svojej zbierky a jazdiť na nich po otvorenom svete, využívať ich schopnosti na svojej farme, ale taktiež ich zabíjať, používať ich v boji ako výbušné granáty alebo ich strčiť do tovární, kde pre vás budú pracovať, až dokiaľ nezomrú vyčerpaním. Hromadná výroba zbraní vašimi Pal-otrokmi? Žiadny problém, v tomto svete nemajú Pals veľa práv.

Zdroj: Youtube / IGN

Nevypočítali ste si to dobre so svojou výpravou na preskúmanie otvoreného sveta a došli vám zásoby jedla? Žiadny problém, môžete jednoducho zjesť jedného zo svojich verných zvieracích Pal-spoločníkov.

Zdroj: Steam

Hra vyzerá, že by mohla pekne doplniť to, čo v mierumilovných Pokémon tituloch chýba, a priniesť do svojho žánru kopec novej zábavy. Palworld príde na Steam v Early Access formáte už 19. januára a pri plnom oficálnom vydaní, ktorého presný dátum zatiaľ nepoznáme, by mal byť dostupný aj na konzolách. Čoskoro teda uvidíme, či naplní temné očakávania hráčov.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre