in

Ghost of Tsushima príde na PC už čoskoro

Ghost of Tsushima sa raduje dlhodobej popularite medzi fanúšikmi príbehovo orientovaných Role Playing hier. Táto hra bola dokonca vyhlásená hráčskou komunitou za vizuálne najkrajšiu hru vôbec, s dychberúcim prostredím, ktorým sa môžete túlať, ako sa vám zachce.

Zdroj: PlayStation

Doteraz bol Ghost of Tsushima PlayStation exkluzivitou, to znamená, že ste si ho nemohli zahrať inak ako na PlayStation 4 alebo 5 konzole. Hra vyšla v roku 2020 na PlayStation 4, no odvtedy si prešla pár vylepšeniami pre „next gen“ a taktiež oživením vo forme edície „Director´s Cut“, ktorá okrem nového obsahu prináša aj komentáre samotného direktora hry.

Zdroj: PlayStation

Od vydania sa vlna chvály na túto hru nezastavuje a všeobecne je komunitou aj kritikmi hodnotená veľmi pozítivne. Vizuálny zážitok z tejto hry zatiaľ nepredčila žiadna iná hra ani z najnovších „next gen“ titulov.

Táto exkluzivita však čoskoro konečne prichádza aj na platformu PC, na čo veľká časť hráčskej komunity netrpezlivo čakala. Konkrétne sa na oficiálnu PC verziu môžeme tešiť už 16. mája tohto roku.

Načasovanie je to perfektné, keďže sa údajne pripravuje aj seriál a film k tomuto titulu a podľa neoficiálnych zdrojov by mohla byť vo vývoji aj druhá časť hry, teda Ghost of Tsushima 2. Fanúšikovia sa už nevedia dočkať a komunitou kolujú rôzne teórie, akým smerom by sa mohlo uberať pokračovanie príbehu.

Zdroj: AliExpress

V tomto momente sa však môžeme tešiť na postupnú, ale bohatú nádielku obsahu spojeného práve s týmto titulom.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre