in

Jarný Výpredaj na Steame práve prebiebeha, ak ste čakali na zľavy k vytúženým hrám

Každoročný Jarný Výpredaj na Steame je konečne tu a ponúka zľavy na nespočet nových či starších hier vo svojom arzenáli. Ak ste teda čakali na tento moment, aby ste mohli hry na svojom zozname želaní kúpiť za menšie prachy, tak ten moment jednoznačne práve prišiel.

Zdroj: Steam

Jarný výpredaj typicky nie je až tak veľký ako letný alebo zimný (zimný je väčšinou najlepší kvôli Vianociam), no aj tak tu nájdeme veľkú kopu zliav, ktoré stoja za to.

Zdroj: Steam

Cena Baldur´s Gate 3 napríklad spadla o 10%. Možno sa to zdá málo, no nezabúdajme, že ide o hru roka 2023 podľa The Game Awards a aj samotnej platformy Steam. Palworld, zatiaľ najväčší hit roka 2024, si tiež z ceny odobral 10%. Lethal Company, skutočne zábavná kooperatívna hra pre viacerých hráčov je ponúkaná o 20% lacnejšie.

Zdroj: Steam

Like a Dragon: Infinite Wealth, ktorá vyšla ku koncu januára, je tiež o 20% lacnejšia a balíček hry Cyberpunk 2077 a jej rozšírenia The Phantom Liberty, ktoré sa medzi hráčmi teší veľkému úspechu, znížil svoju cenu až o 43%. Samostatná hra bez rozšírenia je lacnejšia o polovicu.

Zdroj: Steam

Pre už takmer vyhynutý druh ľudí, ktorí ešte nevlastnia Grand Theft Auto V, je tu mínus 63%, a na najnovšom Mortal Kombat 1 ušetríte 40%.

Zdroj: Steam

Starfield je lacnejší o tretinu, Star Wars Jedi: Survivor o 55%, Diablo IV o polovicu, EA Sports FC 24 až o 80% a výborné Red Dead Redemption 2 o 67%.

Zdroj: Steam

A to je len malá ukážka titulov, ktoré si od 14 – 21 marca môžete zaobstarať cez Steam vo zvýhodnenej cene, ak ste o tom doteraz nevedeli.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre