in

Legendárna Lofi Girl dostane už čoskoro svoju vlastnú Life-Sim hru, ktorá má podporiť produktivitu

Ak ste ešte nepočuli o Lofi Girl, radi vás zasvätíme do populárnych kútov digitálnej existencie. Lofi Girl vznikla ako hudobný Youtube kanál, ktorý streamuje lo-fi hip-hop hudbu takmer nonstop a ako vizuál pre svoje streamy a videá používa kreslené obrázky anime dievčaťa, väčšinou sediaceho za stolom vo svojej útulne pôsobiacej izbe a študujúceho alebo pracujúceho na svojom laptope.

Zdroj: Lofi Girl

Tento kanál sa automaticky stal útočiskom pre mladých ľudí a študentov, ktorí sa potrebujú sústrediť behom učenia alebo práce. Upokojujúca hudba a usilovne študujúca postavička na obrázku pomáha ľuďom prekonať prokrastináciu a zároveň okolo seba vytvoriť atmosféru, ktorá povzbudí vaše štúdium.

Zdroj: Lofi Girl

Lofi ponúka množstvo videí a playlistov napríklad pre 12-hodinové štúdium, no taktiež na Youtube beží ich 24-hodiný stream, ktorý si môžete zapnúť doslova kedykoľvek.

Zdroj: Steam

8. apríla sa však môžeme tešiť na oživenie tohto charaktera, a to vo forme hry, ktorú vývojár Mooncube Games predstavuje ako „hernú verziu média, ktoré vám pomôže s koncentráciou“.

Zdroj: Steam

Spirit City: Lofi Sessions vám dá do rúk digitálneho spoločníka vo forme Lofi Girl, ktorého budete môcť voľne upravovať. Rovnako budete môcť upravovať samotnú miestnosť, v ktorej sa Lofi Girl nachádza, a hra bude obsahovať veľa funkcií, ktoré vám pomôžu naplánovať a prežiť v zdraví napríklad vaše skúškové obdobie na vysokej škole.

Hra je v podstate modifikovateľnou verziou Lofi Girl hudobných streamov na Youtube, v ktorej si môžete vytvoriť svoj vlastný To-Do zoznam, písať si denník, držať si prehľad o svojich zvykoch a návykoch, nastaviť si vlastné úlohy, ktoré treba splniť, a ak to chceme zovšeobecniť, Spirit City: Lofi Sessions by vám mala pomôcť dosiahnuť dennú produktivitu a odkloniť vašu pozornosť od lákavých chodníčkov prokrastinácie.

Zdroj: Steam

Táto hra je momentálne dostupná na Steame len v demo verzii, no ako sme už spomínali, ak ste fanúšikmi Lofi Girl a máte radi tracking aplikácie a aplikácie na podporenie produktivity, oficiálne vydanie tohto simulátora je naplánované na 8. apríla.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre