in

Nightingale spustil verejne prístupnú registráciu pre stresový beta test pred vydaním. Zaregistrujte sa zadarmo

Nightingale, neo-viktoriánsky ladená survival hra od Inflexion Games, je momentálne dostupná na Steame len na pridanie do zoznamu želaní, no jej vydanie sa rýchlo blíži. Dátum vydania v Early-Access štádiu je oznámený na február 2024 pre Steam a Epic, no ešte predtým chcú vývojári hru a servery otestovať záťažou verejnosti.

Zdroj: Steam

Na začiatku roka 2024 chcú teda spustiť stresový beta test, na ktorom budú sledovať, ako hra a servery reagujú na skutočnú záťaž hráčskej komunity, aby nasledovné vydanie vo februári prebehlo hladko a bez zbytočných problémov s pripojením.

Zdroj: Youtube / GameSpot

Dostupných survival hier je dnes tak veľa, že človek možno ani nemá dosť času, aby vyskúšal všetky. 7 Days to Die, Valheim, Rust, Raft, Subnautica, Icarus a mnoho ďalších, každá z týchto hier sa snaží do tohto žánru zapracovať originálne prostredie a prvky, aby medzi inými survival hrami vynikli.

Zdroj: Youtube / GameSpot

Nightingale bude fantasy hra v neo-viktoriánskom štýle, v ktorej sa budete môcť portálmi pohybovať po rozličných svetoch, stavať si základne a bojovať proti veľkej škále potvor vyzbrojení zbraňami v krásnom viktoriánskom dizajne. Hru budete môcť hrať sami alebo v co-op móde so svojimi kamarátmi. Ak teda nejakých máte, viem, že my hráči to máme s otázkami sociálneho života ťažké.

Ak sa teda chcete zaregistrovať ako záujemca o tento stresový beta test, vyhľadajte Nightingale v Steam aplikácii. Pod tlačidlom pridania hry na zoznam želaní sa nachádza tlačidlo na vyžiadanie prístupu do beta testu. Test je úplne zadarmo pre všetkých, za registráciu sa neplatí a nevyžaduje sa zakúpenie hry.

Zdroj: Youtube / GameSpot

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre