in

Nová konkurencia pre League of Legends?

Štúdio Mintrocket pripravuje nový MOBA titul, ktorý spája prekvapivé prvky dohromady a sľubuje tak pomerne perspektívny herný zážitok ako tímová PVP (player vs. player) hra pre viacerách hráčov. Hra bude mať názov Wakerunners a oficiálna upútavka už je dostupná.

Wakerunners sľubuje sólo hráčom možnosť zažiariť aj napriek tomu, že táto MOBA je presne ako League of Legends tímovou hrou s rolami ako je support, tank a podobne.

Zdroj: Youtube / MINTROCKET

Pohyb v tejto hre je dynamický, keďže každý charakter sa pohybuje na niečom ako energiou nabitých teniskách, z čoho vyplýva aj názov Wakerunners. Každý charakter je obdarený iným dizajnom a iným arzenálom schopností a zbraní.

Zdroj: Steam

Hra predstavuje niečo ako spojenie League of Legends s Overwatch 2, po vybraní si svojho charaktera na začiatku zápasu si môžete svoju postavu vymeniť za inú pokojne behom tohto jedného zápasu tak, ako to funguje príve v hre Overwatch 2.

Zdroj: Youtube / MINTROCKET

To hráčom umožňuje prispôsobiť svoju stratégiu a zvýšiť svoje šance na výhru behom jedného zápasu, a takú možnosť vždy radi vidíme. Keď totiž dostanete v League of Legends dokonalý „counter pick“ (hráč proti vám hrá postavu, ktorá dokonale neguje vaše schopnosti, čo vás automaticky odsúdilo na 40 minút nevyhnutného utrpenia), váš herný zážitok na 99% nebude príjemný.

Zdroj: Youtube / MINTROCKET

Wakerunners bude údajne viac orientovaný na výkon jednotlivca namiesto tímovej spolupráce. Ak teda túžite po MOBA hre, v ktorej budete môcť flexiť nad ostatnými a ťahať vaše tímy k víťazstvu, možno by ste si mali túto hru pridať na zoznam.

Zdroj: Youtube / MINTROCKET

Demo tohto titulu bude čoskoro dostupné na Steame zatiaľ len so 7 hrateľnými postavami a 5 hernými módami. Titul na Steame dokážete nájsť už dnes a pridať si ho na zoznam želaní, aby vám neušlo oficiálne vydanie.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

10 skvelých momentiek, ktoré potešia tvoje škodoradostné ja

20+ Obrázkov: Všetko vtipné z internetu! #377 – recept na dokonalú diétu