in

Rockstar mi ukradol tvár a život – tvrdí „Florida Joker“. Chce za to od Rockstar Games 2 milióny dolárov.

Rockstar Games tento týždeň konečne vydali prvú oficiálnu upútavku k pripravovanému vydaniu hry Grand Theft Auto 6. O tomto sme vás už informovali v inom článku.

Zdroj: Youtube / Rockstar Games

Zatiaľ čo väčšina hráčov z novej upútavky skákalo meter tridsať od zeme radosťou, niektoré osoby z oficiálneho klipu nadšené neboli. A medzi tieto osoby treba rátať aj muža prezývaného „Florida Joker“.

Zdroj: Instagram / jokerfagganggang

Trailer k GTA 6 bol plný referencií z reálneho života, ktoré väčšina digitálneho sveta spozná na prvý pohľad, či už je to aligátor v supermarkete alebo nahrávka takzvanej „Karen“.

Medzi týmito referenciami sa našla aj veľmi vierohodná podobizeň Lawrenca Sullivana. Charakter vo videu má mierne odlišné tetovania na tvári a fialové vlasy, no inak sa ich podoba nedá zaprieť.

Zdroj: Instagram / jokerfagganggang a Youtube / Rockstar Games

Na svojich sociálnych sieťach sa Lawrence vyjadril, že by mu Rockstar Games mali vyplatiť aspoň milión alebo dva milióny dolárov za to, že použili jeho tvár, pretože bez ich vyplatenia mu tvár a život v podstate ukradli.

@lawrence.sullivan0 #gta6 #gta6new #gtaonline #gta6joker #florida #maimijoker #gta6 #floridajoker #miami #305 #727 #gta6trailer #thejoker #facetattoos #jokersmile #dc #fyp #joker ♬ original sound – Lawrence Sullivan

Samozrejme, „Florida Joker“ od vývojára veľmi pravdepodobne nič nevysúdi a väčšina jeho sledovateľov ho vysmiala slovami, že by mal byť rád, že bola jeho podobizeň použitá v niečom tak veľkom ako prvé oficiálne predstavenie GTA 6. Dôležitý fakt je aj to, že charakter vo videu je Lawrencom len inšpirovaný, nekopíruje celú jeho osobu doslova.

Zdroj: Youtube / CBS News

Či sa mužovi podarí dostať od Rockstaru nejakú odpoveď alebo nebodaj nejaké odškodnenie sa možno dozvieme v blízkej budúcnosti, no samotná spoločnosť sa k veci zatiaľ nijako nevyjadrila.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Ozembuch
2 mesiace dozadu

Ukradol vzhľad jokerovi. Nechce dať DC dáky milión dolárov alebo 2? 🤣🤣🤣

13 ľudí, ktorí si ich dovolenku rozhodne zapamätajú

Svojim rodinným príslušníkom účtuje za vianočnú večeru 150 libier! Nebude to predsa robiť zadarmo