in

Skyrim babička odkazuje Bethesde, že si chce ešte stihnúť zahrať Elder Scrolls 6, než zomrie

“Hry sú len pre deti,” tvrdí množstvo ľudí, ktorí tento koníček nechápu. Ani filmy nie sú len pre deti, každý žáner je určený pre inú vekovú kategióriu ako u filmov a seriálov, tak aj u videohier. Niekto si jednoducho po práci sadne k telke a strávi dve hodiny u Ordinácie v Ružovej Záhrade, a niekto si namiesto toho zapne interaktívny príbeh vo forme videohry.

Zdroj: Pexels / Jeshootscom

Dôkazom, že videohry nie sú len pre deti, je aj Skyrim babička Shirley Curry, najväčší fanúšik štúdia Bethesda. Túto svoju vášeň dokonca zdieľa na Youtube a jej kanál pred nedávnom dosiahol 1 milión predplatených sledovateľov.

Zdroj: Youtube / Shirley Curry

Po dlhej dobe hrania hry Skyrim babička konečne dosiahla momentu, kedy už jej svet Skyrimu preteká cez hlavu a prestáva ju baviť. Najnovším prídavkom do knižnice spoločnosti Bethesda bol však Starfield, hra, ktorá Skyrim babičku neláka, keďže sa nedá nazvať stredovekou fantasy RPG tak, ako je to u hry Skyrim.

Zdroj: Youtube / Shirley Curry

Shirley sa vyjadrila, že je príliš nahnevaná na vývojára, že namiesto Starfieldu nevydal jej dlho očakávaný Elder Scrolls VI, a preto si Starfield zahrať nechce.

Zdroj: Bethesda

Shirley si robí starosti, či sa vydania Elder Scrolls VI dožije, keďže už má svoje roky a vývojári si dávajú celkom načas. So zlepšujúcimi sa technológiami a zvyšujúcimi sa nárokmi na hry v dnešnej dobe nie je prekvapivé, že veľa hier zostáva vo vývoji dlhé roky. Starfield bol napríklad vo vývoji údajne až 25 rokov.

Zdroj: Youtube / LegacyKillaHD

Behom netrpezlivého čakania je Skyrim babička stále aktívna na Youtube a momentálne hrá Elder Scrolls V. Z jej slov, že by si chcela nový titul z tejto série stihnúť zahrať, než zomrie, puká srdce.

Zdroj

 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre