in

Stardew Valley oslavuje prichádzajúci 1.6 update a 8. výročie zľavou 50% na Steame

Stardew Valley je jednou z najpopulárnejších farming simulátorov na svete a pre ľudí, ktorí túto hru ešte nevlastnia alebo uvažujú nad tým, konečne ju skúsiť, je tu dnes šanca kúpiť si ju s 50% zľavou, a to v mene 8-ročného výročia.

Zdroj: Steam

Stardew Valley začalo ako malý projekt jedného jediného človeka menom Eric Barone alias „ConcernedApe“ v roku 2016. Eric na tomto projekte však doslova nechal svoje srdce. Skutočne dlhé hodiny a roky práce stáli za to, pretože hra sa takmer okamžite po vydaní stala obrovským hitom a do dnešného dňa je inšpiráciou pre veľa iných nových hier. Dokopy sa predalo viac ako 20 miliónov kópií.

Zdroj: Steam

Eric pred nedávnom verejne oznámil, že PC fanúšikovia Stardew Valley sa môžu už 19. marca tešiť na update 1.6, ktorý prinesie nové dialógy, nové rastliny, lepšiu podporu pre mody, sezónne outfity pre obyvateľov mesta Pelican Town a rozšírenie koncového obsahu hry. Tento update príde na konzoly až neskôr.

Zdroj: Steam

Ako sme spomínali, tento podarený kus oddychového herného zážitku je na najbližších 24 hodín len za polovičnú cenu, a to na platforme Steam. Čo presne to znamená? Presne do 18:00 dňa 27.2. si môžete Stardew Valley kúpiť za 7 EUR, a to je skutočne len zlomok ceny, za ktorú sa túto hru oplatí pridať do svojej knižnice. Po 18:00 by sa jej cena mala vrátiť späť do pôvodnej podoby.

Zdroj: Steam

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre