in

Tretia časť úspešnej série hier Horizon je údajne vo vývoji

Horizon, príbeh postapokalyptickej zeme, po ktorej sa opäť prechádzajú ľudia s primitívnymi zbraňami a snažia sa koexistovať s obrovskými mechanickými zvieratami, resp. dinosaurami. Mechanické zvery sú však najmenší problém a zem v oboch častiach čelí hrozbe úplného zničenia, ktoré dokáže zastaviť len hlavná postava, Alloy.

Zdroj: Steam

Vyhneme sa akýmkoľvek spoilerom v prípade, že ste si príbeh Alloy ešte nemali šancu užiť, no z vlastného hrania vieme povedať, že obe hry tohto titulu, Horizon Zero Dawn (vydané v roku 2017) aj Horizon Forbidden West (vydané v roku 2020), stoja jednoznačne za pozornosť, a to nie len kvôli veľmi uspokojivému štýlu boja. Sledovať, ako si so svojím lukom postupne dokážete na pár šípov poradiť aj s tými najväčšími mašinami, a nechať sa úplne vtiahnuť do deja, ktorý je každou minútou lepší a lepší, táto séria určite nie je vyhodenými peniazmi.

Zdroj: Steam

Posledným prídavkom vo svete Horizon bolo DLC pre Horizon Forbidden West s názvom Burning Shores. Okrem toho, že toto rozšírenie dokonale nastavilo situáciu v príbehu Alloy pre potenciálne pokračovanie, aj samotné štúdio Guerrilla Games tvrdí, že Horizon obohatí o ďalšie dobrodružstvo Alloy.

Zdroj: Steam

Okrem ďalšieho pokračovania hlavného príbehu Horizon sa však špekuluje o novopripravovanej Horizon MMORPG, ktoré sa však odkláňa od hlavného príbehu svojich singleplayer predchodcov.

Zdroj: Steam

Všetky tieto informácie sú ale zatiaľ len pesničkou ďalekej budúcnosti, keďže vývoj oboch titulov by mal zabrať ešte veľa času. Medzitým musíme trpezlivo čakať na oficiálne novinky priamo od štúdia.

Zdroj: Steam

Zdroj

 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre