in

Ubisoft zadarmo ponúka Assassin´s Creed Syndicate

Assassin´s Creed Syndicate, hra s dvomi hlavnými hrdinami – bratom a sestrou – ktorí terorizujú mesto Londýn počas priemyselnej revolúcie, teraz Ubisoft ponúka všetkým hráčom zadarmo.

Zo Syndicate nám hráčom nepadli práve sánky na zem, keď bola hra prvýkrát oficiálne predstavená. Stále je to však Assassin´s Creed a aj keď vás možno nezdvihne zo stoličky nejakým revolučným herným dizajnom ako tohtoročné vydanie Baldur´s Gate 3, viktoriánsky Londýn vás vizuálne ohúri a možnosť preskakovania medzi dvomi protagonistami s úplne odlišným pohľadom na svet vás vtiahne do deja.

Hlavný príbeh hry sa síce viac sústreďuje na Jacoba, mužskú polovicu hlavného obsadenia, čo je možno škoda, keďže Jacob je vo svojej podstate pragmatista, ktorý sa snaží ísť proti starému odkazu Assassinov, zatiaľ čo Evie, jeho sestra sa snaží ochrániť Londýn proti Templárom ako správny Assassin a popritom hľadá zostávajúce kúsky Rajského jablka – Pieces of Eden.

Mimo hlavnej dejovej linky si však môžete takmer voľne prepínať medzi týmito dvomi súrodencami a Londýn ponúka dostatok zaujímavých vedľajších misií pre oboch hrdinov.

Hra bude v aplikácii Ubisoft Connect zadarmo na stiahnutie až do 6. decembra. Ak si hru do tohto dátumu pridáte v tejto aplikácii do knižnice, zostane vám na vašom konte aktivovaná navždy. Aby ste si hru mohli pridať do vašej knižnice a stiahnuť, potrebujete samozrejme aktívny účet u Ubisoftu, počítač a stiahnutú aplikáciu Ubisoft Connect.

Určite sa oplatí, mať tento diel vo svojej zbierke, a nie je nič lepšie, ako môcť si hru z jedného z najväčších herných titulov pridať do knižnice úplne zadarmo. Recenzie od iných ľudí sú jedna vec, no to, ako veľmi si budete hru užívať vy sami, sa môže od recenzií líšiť. Či sa vám Syndicate bude páčiť alebo nie, zistíte len jedným spôsobom, tak šup sa do sťahovania, ak ste ho ešte nehrali.

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre